Product Description
Additional Information
Reviews (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Model | P4T69EA |
| Series | Spectre Pro | System Features |
| Operating system | 23.6" |
| Processor | Intel Core i5-5200U 2.20 GHz |
| Memory | 8 GB DDR3-1600 SDRAM (1 x 8 GB) |
| Storage | 256GB TLC SSD | Display and Graphics |
| Display | 33,8 cm (13.3") diagonal FHD UWVA eDP 1.2 WLED BrightView (1920 x 1080) |
| Graphics | Integrated Intel HD Graphics 5500 | Expansion Features |
| Ports | 3 USB 3.0 | 1 mini DisplayPort 1.2 | 1 HDMI | 1 headphone/microphone combo | 1 AC power |
| Expansion slots | 1 multi-format digital media reader | (supports SD, SDHC, SDXC) |
| Audio | HD audio | Dual speakers | Dual array digital microphones with beam forming, echo cancellation and noise supression support |
| Keyboard | Full-sized island-style, backlit keyboard | Communications |
| Wireless | Intel Dual Band Wireless-AC 7265 802.11a/b/g/n/ac (2x2) WiFi and Bluetooth 4.0 Combo | Power and Operating Requirements |
| Energy efficiency | ENERGY STAR certified |
| Power supply | 45 W Smart AC adapter |
| Battery type | HP Long Life 3-cell, 56 WHr Li-ion |
| Dimensions (W x D x H) | 32.5 x 21.8 x 1.54 cm |
| Weight | Approximately 1.5kg | Warranty Information |
| Warranty | Manufacturer's Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |