Product Description
Additional Information
Reviews (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Lenovo |
| Series | V330 AIO |
| Model | 10UK00C1SA |
| Processor | |
| Model | Core i5-8400 Hex Core |
| Chipset Manufacturer | Intel |
| Base Clock | 2.80 GHz |
| Boost Clock | 4.00 GHz |
| Core Count | 6 |
| Thread Count | 6 |
| Cache | 9 MB SmartCache |
| Lithography | 14 nm |
| Memory | |
| Total Installed | 4GB (1x4GB) |
| Type | DDR4 |
| Speed | 2666 MHz |
| Graphics | |
| Type | Integrated |
| Model | Intel HD Graphics 630 |
| Display | |
| Size | 19.3" |
| Panel Type | HD+ |
| Native Resolution | 1900 x 600 |
| Storage | |
| Installed | 1TB 7200RPM SATA 6.0Gb/s HDD |
| Interface | |
| Front Ports | 1x USB 3.1 Gen 2 |
| 1x USB 3.1 Gen 1 | |
| 1x Combo Audio Jack | |
| Rear Ports | 1x USB 3.1 Gen 2 |
| 3x USB 3.1 Gen 1 | |
| 1x Ethernet RJ-45 | |
| 1x HDMI Out | |
| Power DC In | |
| Communications | |
| Wi-Fi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.0 |
| General | |
| Audio | Integrated 2x2 W Speakers |
| Power | 120 W External Adapter |
| Operating System | Windows 10 Home 64-bit |
| Dimensions | 477 X 86.6 X 398 mm (With Stand) |
| 477 X 59.5 X 380 mm (Without Stand) | |
| Weight | 6.36 kg |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Carry-In Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |