Product Description
Additional Information
Reviews (0) Questions (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Lenovo |
| Series | ThinkPad X1 |
| Model | 4XH0L55005 |
| Maximum Operating Humidity | 0.95 |
| Minimum Operating Humidity | 0.08 |
| Maximum Operating Temperature | 35 C |
| Minimum Operating Temperature | 5 C |
| Depth | 290mm |
| Height | 23mm |
| Weight | 0.23KG |
| Width | 52mm |
| Pico Projector Max Brightness | ANSI 28~32Lumens@2.5W |
| Projector Resolution | 854 x 480, WVGA(16:9) |
| Distance | Supports Max 60 inches at 200cm distance |
| Battery life | 2.0 hrs |
| Fan | Fan less for reduced weight, noise |
| Full HDMI port Supports | HDMI In/Out |
| Features | Extend Pogo Pin to connect with X1 tablet Thin KeyBoard | Support hot attach /detach by using eject lever | Warranty Information |
| Warranty | Manufacturer's Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |
Questions
Ask a Question
No questions yet. Be the first to ask!