Customers Who Viewed This Product Purchased
Features 

Product Description
Additional Information
Reviews (0)


| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Logitech |
| Series | POWERPLAY |
| Model | POWERPLAY 2 (947-000003) |
| Physical Specifications | |
| Dimensions (L x W) | 344 mm x 340 mm |
| Base Height | 2.2 mm |
| Mouse Pad Height | 1.3 mm |
| Total Surface Height | 3.5 mm |
| Control Module Height | 10.5 mm |
| Cord Length | 1.8 m |
| General | |
| USB Port | 1x Powered 2.0 USB port |
| Compatible Mice |
G309 Black
G309 White |
|
G502 X PLUS Black
G502 X PLUS White |
|
|
G502 X LIGHTSPEED White
G502 X LIGHTSPEED Black (910-006181) G502 X LIGHTSPEED Black (910-006178) |
|
| G502 Hero | |
| G703 | |
| G903 | |
|
PRO X SUPERLIGHT 2 Black (910-006631)
PRO X SUPERLIGHT 2 White |
|
| PRO X SUPERLIGHT 2 DEX Black | |
|
PRO X SUPERLIGHT Black
PRO X SUPERLIGHT White |
|
|
PRO 2 LIGHTSPEED Black
PRO 2 LIGHTSPEED White |
|
| PRO Wireless | |
| Warranty Information | |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |









