Product Description
Additional Information
Reviews (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Crucial |
| Series | DDR5 CSO-DIMM |
| Model | CT2K32G64C52CS5 |
| Capacity | 64GB(2x32GB) |
| Memory Type | DDR5 |
| Tested Speed | 6400MHz |
| Tested Latency | CL52-52-52 |
| Tested Voltage | 1.1V |
| Registered/Unbuffered | Unbuffered |
| Error Checking | Non-ECC |
| DIMM Type | CSO-DIMM |
| Platform Support | Intel Core Ultra Series 2 and newer |
| Requires BIOS support from the laptop or mini PC vendor - please confirm support with your device manufacturer. | |
| Warranty Information | |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |
Category Bestsellers
Kingston KCP556SS8-16 16GB(1x16GB) DDR5-5600MHz CL46 1.1V SO-DIMM...
In stock with WootwareR5,099.00
R4,399.00
Save: R 700!
ADATA AD5S560032G-S PREMIER 32GB (1x32GB) DDR5-5600 CL46 1.1V Bla...
In stock with WootwareR10,099.00
R7,299.00
Save: R 2,800!
Kingston KCP556SD8-32 ValueRAM 32GB (1x32GB) DDR5-5600 CL46 1.1V ...
In stock with WootwareR10,099.00
R7,799.00
Save: R 2,300!
ADATA AD5S560016G-S Premier 16GB (1x16GB) DDR5-5600 CL46 1.1V SO-...
In stock with WootwareR5,099.00
R4,299.00
Save: R 800!



