Customers Who Viewed This Product Purchased
ID-COOLING FROST X45 2g High Performance Non-Conductive Thermal P...
In stock with WootwareR119.00
R99.00
Save: R 20!
ARCTIC ACTCP00090A MX-7 4g Ultimate Performance Thermal Paste
In stock with WootwareR399.00
R249.00
Save: R 150!
ARCTIC ACTCP00002B MX-4 4g Premium Performance Thermal Paste
In stock with WootwareR299.00
R129.00
Save: R 170!
ARCTIC ACTCP00091A MX-7 8g Ultimate Performance Thermal Paste
In stock with WootwareR549.00
R399.00
Save: R 150!
Deepcool DC-SC790 2-IN-1 PWM + ARGB 6-Port HUB With Fan & Lightin...
In stock with WootwareR369.00
R329.00
Save: R 40!
Features 
Product Description
Additional Information
Reviews (0) Questions (0)

| SPECIFICATIONS | |
| Brand | DeepCool |
| Series | Accessories |
| Model | FH-04 |
| Product Dimension | 68 × 13 × 17.5 mm |
| Net Weight | 22 g |
| Port Type | 1x 4-pin |
| Extension Port | 4x 4-pin |
| Length of HUB Strip Cable | 550 mm |
| Mounting Method | Double-Faced Adhesive |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |
Questions
Ask a Question
No questions yet. Be the first to ask!









