Customers Who Viewed This Product Purchased
3 Leaf Clover (Mickey Mouse) 1.8m Laptop/Notebook Mains Power Cab...
In stock with WootwareR129.00
R89.00
Save: R 40!
Standard 1.8m Kettle cord power cable with 3-prong SA plug
In stock with WootwareR119.00
R79.00
Save: R 40!
UGreen UG-80403 HDMI 2.1 48Gbps Male To Male 2m Cable
In stock with WootwareR239.00
R189.00
Save: R 50!
PNY DGXSPARK-BUNDL-CABLE QSFP112 To QSFP112 112G 32AWG 0.5M DAC S...
In stock with WootwareR1,699.00
R1,299.00
Save: R 400!
ARCTIC ACCBL00007A Four-Headed 4-Pin PWM Fan Splitter Cable
In stock with WootwareR179.00
R119.00
Save: R 60!
Standard 1.8m C19 Connector Power Cable with 3-prong SA Plug
In stock with WootwareR339.00
R289.00
Save: R 50!
Product Description
Additional Information
Reviews (0) Questions (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Gizzu |
| Series | HDMI Adapter Cables |
| Model | GCPDPH15 |
| Length | 1.5m |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 Male |
| HDMI 2.0 Male | |
| Resolution | Up to UltraHD 4K (3840x2160) @ 60Hz |
| Refresh Rate | Up to UHD 4K @ 60Hz |
| Protocol Support | Supports HDCP & Audio Pass-thru |
| Supports mirror & extend display modes | |
| General | |
| Colour | Black |
| Materials | Copper |
| Rubber | |
| Plastic | |
| Gold | |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | No |
|---|---|
| Product Link | No |
Questions
Ask a Question
No questions yet. Be the first to ask!








