Product Description
Additional Information
Reviews (0) Questions (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Thermaltake |
| Series | LCD Panel Kit |
| Model | AC-066-OO1NAN-A1 |
| Dimensions | 18.3mm x 76mm x 277.5mm |
| Weight | 0.34 kg |
| Colour | Black |
| Display Type | 3.9" TFT-LCD |
| Display Resolution | 128 x 480 (RGB) px |
| Rated Voltage | 5V |
| Power Input | 14W |
| Display Support | Micro USB to USB (9 PIN) |
| Windows 10/11 Compatible | |
| Software Compatibility | TT RGB Plus 2.0 |
| File Support | JPG and GIF Files |
| Warranty Information | |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |
Questions
Ask a Question
No questions yet. Be the first to ask!
Category Bestsellers
NZXT AC-CRFR0-B1 9-Port ARGB & PWM Fan Controller Hub
In stock with WootwareR899.00
R549.00
Save: R 350!








