Customers Who Viewed This Product Purchased
RCT Universal Travel Adapter to South African 3-Pin Power Plug Ad...
In stock with WootwareR99.00
R79.00
Save: R 20!
NZXT AB-RH175-B1 PCIe Gen4 x16 Matte Black Vertical GPU Mount
In stock with WootwareR649.00
R379.00
Save: R 270!
ASUS USB-BT540 Bluetooth 5.4 Nano USB Type-A Wireless Adapter
In stock with WootwareR379.00
R249.00
Save: R 130!
NoteableAI Plaud Note Pro AI Voice Recorder Smart Dictaphone Acce...
Special order itemR8,199.00
R6,999.00
Save: R 1,200!
NZXT AB-RH175-W1 PCIe Gen4 x16 Matte White Vertical GPU Mount
In stock with WootwareR649.00
R379.00
Save: R 270!
Product Description
Additional Information
Reviews (0) Questions (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Xiaomi |
| Series | Mi Computer Monitor Light Bar |
| Model | BHR4838GL |
| Luminous Flux | 270 lm @3900 K |
| Colour Temperature | 2700 – 6500 k |
| CRI | Ra95 |
| Rated Input | 5 V = 1 A |
| Rated Power | 5 W (80×0.2W/LED Model) |
| Service Life | Approx. 25000 hours |
| Connectivity | |
| Wireless Connectivity | 2.4 GHz |
| Operating Frequency | 2412–2472 MHz (Wi-Fi) |
| 2402–2480 MHz (BT) | |
| Environmental | |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Light Dimensions | 23 x 448mm |
| Remoter Dimensions | 23 x 448mm |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |
Questions
Ask a Question
No questions yet. Be the first to ask!









