Product Description
Additional Information
Reviews (0) Questions (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Gizzu |
| Interface | HDMI to VGA |
| Max Resolution | 1080p |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Build | Durable |
| Color | Black |
| Weight | 40 g |
| Dimensions | 16mm × 1mm × 24mm |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | No |
|---|---|
| Product Link | No |
Questions
Ask a Question
No questions yet. Be the first to ask!
Category Bestsellers
Customers Who Bought This Also Bought
GMKtec NUCBOX G3 Plus Titanium Grey Intel N150 3.60GHz Quad-Core ...
In stock with WootwareR9,599.00
R7,999.00
Save: R 1,600!










