Product Description
Additional Information
Reviews (0)
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | Gizzu |
| Series | DisplayPort Cables |
| Model | GCPDPDP2 |
| Length | 2.0m |
| Interfaces | DisplayPort 1.4a UHBR13.5 Male |
| Resolution | Up to 8K (7680×4320) |
| Refresh Rate | Up to UHD 4K @ 120Hz |
| Protocol Support | Supports HDCP 2.3 & Audio Pass-thru |
| Supports Display Stream Compression (DSC) | |
| Supports 3D stereoscopic vision | |
| Supports mirror & extend display modes | |
| General | |
| Colour | Black |
| Materials | Copper |
| Rubber | |
| Plastic | |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Manufacturer's Site | Visit the manufacturer's website |
|---|---|
| Product Link | Visit the manufacturer's page for this product |
Category Bestsellers









